Нанопленка на номера законно ли?

Абсолютно законно. Статья 121 КоАП Украины гласит: "Керування водіями ТЗ з номерним знаком закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".


Номер, на цифрах которого будет наклеена нанопленка - будет четко распознаваемым с двадцати метров - поэтому закон не нарушает.


Просмотров: 234Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все